список депутатів Галицької районної ради

VII скликання

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Суб’єкт подання
1.

Андрієшин

Василь Михайлович

політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
2. Андрусяк Павло Васильович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
3. Бабак Надія Андріївна політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
4. Багира Михайло Дмитрович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
5. Бартків Ярослав Петрович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
6. Бендяк Роман Орестович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
7. Бережна Олександра Брониславівна політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
8  Витриховський Ростислав Іванович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
9.  Возняк Ярослав Несторович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
10. Горальник Микола Олексійович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
11. Гордійчук Любов Іванівна політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
12. Гречух Тарас Романович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
13. Гривнак Василь Северинович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
14. Дзундза Микола Йосифович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
15. Журавецький Любомир Богданович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
16. Зіньковський Володимир Васильович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
17. Йосифів Богдан Васильович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
18. Коржак Михайло Богданович політична партія «УКРАЇНСЬКЕ ОБ′ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
19. Лавер Любомир Іванович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
20. Лазарчук Михайло Дмитрович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
21. Легінь Мирослав Андрійович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
22. Лесів Михайло Володимирович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
23. Лупійчук Андрій Володимирович політична партія «Громадянська позиція»
24. Любомирецький Андрій Ігнатович політична партія «Громадянська позиція»
25. Людера Надія Михайлівна політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
26. Макар Роман Романович політична партія «Громадянська позиція»
27. Маслій Юрій Ярославович політична партія «УКРАЇНСЬКЕ ОБ′ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
28. Мельничук Олексій Васильович політична партія «УКРАЇНСЬКЕ ОБ′ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
29. Перепічка Андрій Михайлович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
30.

Цибух Іван

Володимирович

політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
31. Прунько Олег Григорович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
32. Ріжко Оксана Григорівна політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
33. Сендунь Володимир Ігорович політична партія «УКРАЇНСЬКЕ ОБ′ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
34. Сова Володимир Теодозієвич політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
35. Стефанюк Петро Тарасович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
36. Стехна Андрій Мирославович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
37. Стрембіцький Петро Євстахович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
38. Тарасевич Ольга Дмитрівна політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
39. Третяк Ігор Тарасович політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
40. Хомин Володимир Михайлович політична партія «УКРАЇНСЬКЕ ОБ′ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

 

  

Список закріплених депутатів районної ради