СКЛАД

постійних комісій районної ради

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій

1. Бабак Надія Андріївна – голова комісії

2. Гривнак Василь Северинович – заступник голови комісії

3. Лазарчук Михайло Дмитрович – секретар комісії

        Члени комісії:

4. Любомирецький Андрій Ігнатович

5. Бартків Ярослав Петрович

6. Маслій Юрій Ярославович

7. Цибух Іван Володимирпович

8. Возняк Ярослав Несторович

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу

1. Коржак Михайло Богданович – голова комісії

2. Андрієшин Василь Михайлович – заступник голови комісії

3. Лупійчук Андрій Володимирович – секретар комісії

        Члени комісії:

4. Багира Михайло Дмитрович

5. Третяк Ігор Тарасович

6. Стехна Андрій Мирославович

7. Дзундза Микола Йосифович

8. Мельничук Олексій Васильович

Постійна комісія з питань екології та рекреації

1. Гречух Тарас Романович – голова комісії

2. Макар Роман Романович – заступник голови комісії

3. Сендунь Володимир Ігорович – секретар комісії

        Члени комісії:

4. Прунько Олег Григорович

5. Йосифів Богдан Васильович

6. Витриховський Ростислав Іванович

Постійна комісія з питань освіти,  культури, спорту, національного та духовного відродження

1. Ріжко Оксана Григорівна – голова комісії

2. Лавер Любомир Іванович – секретар комісії

        Члени комісії:

3. Стрембіцький Петро Євстахович

4. Бережна Олександра Брониславівна

5. Легінь Мирослав Андрійович

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту

1. Тарасевич Ольга Дмитрівна – голова комісії 

2. Сова Володимир Теодозієвич – секретар комісії

        Члени комісії:

3. Людера Надія Михайлівна

4. Журавецький Любомир Богданович

5. Перепічка Андрій Михайлович

Постійна комісія з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів

1. Зіньковський Володимир Васильович – голова комісії

2. Хомин Володимир Михайлович – секретар комісії

        Члени комісії:

3. Стефанюк Петро Тарасович

Постійна комісія з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою

1. Бендяк Роман Орестович – голова комісії

2. Лесів Михайло Володимирович – секретар комісії

        Члени комісії:

3. Горальник Микола Олексійович

Начальник організаційного 

відділу                                                   Любомир Лавер