Проект

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сімнадцята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від  24.10. 2017
м. Галич

 

Про затвердження технічної документації
по розрахунку нормативної грошової оцінки
земельної ділянки площею 11,2027 га
за межами населеного пункту
Галицької міської ради в урочищі «Липчеська»

Розглянувши технічну документацію по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 11,2027 га (кадастровий номер 2621210100:03:001:0001) для іншого сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту Галицької міської ради в урочищі «Липчеська», врахувавши висновок державної експертизи землевпорядної документації, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Земельного Кодексу України, ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», районна рада вирішила:
1. Затвердити технічну документацію по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 11,2027 га для іншого сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту Галицької міської ради в урочищі «Липчеська».
2. Відповідно до розробленої ДП «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 11,2027 га для іншого сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту Галицької міської ради в урочищі «Липчеська», затвердити нормативну грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 138 793,41 грн.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та природних ресурсів (В.Зіньковський).

 

Голова районної ради                                                                 Павло Андрусяк

 

                                                                                                      Проект
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сімнадцята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від 24.10. 2017
м. Галич

Про затвердження розпоряджень
голови районної ради та протоколів засідань
постійної комісії районної ради
з питань бюджету, фінансів,
податків та інвестицій

 

Відповідно до ст. 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити розпорядження голови районної ради від 28.09.2017 №106 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету»; від 28.09.2017 № 107 «Про фінансування природоохоронних заходів»; від 05.10.2017 № 113 «Про внесення змін до розпорядження від 12.05.2017 №42 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету» та про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету»; від 06.10.2017 № 114 «Про фінансування природоохоронних заходів».
2. Затвердити протоколи засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій № 37 від 04.10.2017, № 38 від 12.10.2017.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) та з питань екології та рекреації (Т.Гречух).

 

Голова районної ради                                                Павло Андрусяк

 

                                                                                      Проект
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сімнадцята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від 24.10. 2017
м. Галич

Про результати діяльності
Галицького відділу
Тисменицької місцевої
прокуратури

 

Відповідно до пункту 36 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 3 статті 6 Закону України «Про прокуратуру», листа Тисменицької місцевої прокуратури від 28.11.2016 №01-3841 вих. 16, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою та заслухавши інформацію керівника Тисменицької місцевої прокуратури старшого радника юстиції Р.Хими, районна рада вирішила:
1. Взяти до відома інформацію керівника Тисменицької місцевої прокуратури про результати діяльності Галицького відділу Тисменицької місцевої прокуратури за 9 місяців 2017 року (додається).

 

Голова районної ради                                                                         Павло Андрусяк

                                                                                     Проект
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сімнадцята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від 24.10. 2017
м. Галич

Про затвердження районної
цільової програми «Духовне
життя на 2016-2020 роки»
у новій редакції

Заслухавши та обговоривши районну цільову програму «Духовне життя на 2016-2020 роки» у новій редакції, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження та відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити районну цільову програму «Духовне життя на 2016- 2020 роки» у новій редакції (додається).
2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Н.Гойсан) кошти районного бюджету «Інша субвенція» направити Галицькій районній раді на виконання заходів даної Програми.
3. Рішення шістнадцятої (позачергової) сесії районної ради від 28.09.2017 «Про затвердження районної цільової програми «Духовне життя на 2016-2020 роки» в новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                                              Павло Андрусяк

                                          Проект

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сімнадцята сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

від 24.10. 2017
м.Галич

 Про укладання контракту

Керуючись пунктом 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 24 Кодексу законів про працю України, статтею 65 Господарського кодексу України, Положенням про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району, затвердженим рішенням дев’ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 27.06.2013, у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу; з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою, районна рада вирішила:
1. Звіт директора КП «Галичтеплосервіс» П.Патригури за період з жовтня 2011 року по жовтень 2017 року взяти до відома.
2. Призначити _________________ директором КП «Галичтеплосервіс» терміном на ______ років.
3. Рекомендувати районній державній адміністрації, як органу управління, укласти строковий трудовий договір (контракт) з директором КП «Галичтеплосервіс».
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк); з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                                                            Павло Андрусяк