Проект

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 01.02.2019
м.Галич

Про стан автомобільних
доріг території Галицького району

Розглянувши та обговоривши інформацію про стан автомобільних доріг території Галицького району, районна рада вирішила:
1.Рекомендувати:
1.1.Сільським та міському головам до 01.03.2019 :
- розглянути питання ремонту та утримання доріг і вулиць на сесіях
рад та засіданнях виконкомів та вжити заходів для залучення до цієї роботи суб’єктів господарювання всіх форм власності.
- залучати місцеві громади до планування, фінансування та виконання ремонтних робіт на дорогах комунальної власності населених пунктів, контроль за ефективністю використання коштів та якістю робіт.
1.2. Управлінню економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації забезпечити залучення інвестиційних коштів для реалізації заходів, спрямованих на покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення та передбачити кошти на ремонт доріг в програмі соціально-економічного розвитку на 2019 рік.
1.3. Галицькому відділенню поліції Тисменицького відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області посилити контроль за рухом великовагових транспортних засобів на дорогах з обмеженням навантаженням на дорожнє полотно з метою недопущення їх руйнування та доповісти сесії ради про вжиті заходи.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, транспорту, зв'язку та розвитку підприємництва.

 

Голова районної ради                                                 Павло Андрусяк