Проект

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.02.2019
м. Галич

 

Про розвиток туризму
в Галицькому районі

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію районної державної адміністрації про розвиток туризму в Галицькому районі,районна рада вирішила:
1. Інформацію районної державної адміністрації про розвиток туризму в Галицькому районі взяти до відома.
2. Відділу культури , відділу освіти (Матейко І.Б.) районної державної адміністрації, міському та сільським головам забезпечити проведення культурно-мистецьких та освітніх заходів з метою популяризації серед жителів та гостей району історико-культурних традицій,перспектив розвитку туристичної галузі, зокрема зеленого туризму.
3. Галицькому національному заповіднику "Давній Галич" (Костишин В.І.), Галицькому національному природному парку (Гайдук О.Я.), рекомендувати спрямувати зусилля на підвищення якості надання туристичних послуг та екскурсійного обслуговування для гостей району, забезпечити проведення з питань туризму семінарів, презентацій, навчань, виставок, ток-шоу, «круглих столів», благодійних екскурсій тощо.
4. Управлінню економічного розвитку, туризму та житлово-комунального забезпечення (Горбаль В.В.) районної державної адміністрації здійснювати заходи щодо:
– створення сприятливих економіко-правових та організаційних умов для залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в туристичну сферу;
– сприяти у створенні туристичної, сервісної та інформаційної інфраструктури вздовж основних автомобільних шляхів та біля об'єктів туристичної сфери;
– зростання зайнятості населення в туризмі та супутніх галузях економіки;
– підвищення професійного рівня працівників туристично-рекреаційної сфери;
– удосконалення рекламно-інформаційної діяльності, проведення маркетингових досліджень у туристичній галузі, представлення області на національному і міжнародному туристичних ринках в Україні та за кордоном;
– постійного моніторингу діяльності об’єктів туристичної інфраструктури та суб’єктів підприємницької діяльності у сфері надання послуг, пов’язаних з організацією відпочинку та подорожей громадян.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук і постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                               Павло Андрусяк