Проект

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 01.02.2019
м. Галич

Основні напрямки інвестиційної
політики в Галицькому районі

Розглянувши та обговоривши інформацію про основні напрямки інвестиційної політики та формування сприятливого інвестиційного клімату в районі, районна рада вирішила:
1.Рекомендувати:
1. 1.Сільським та міському головам
- автивізувати роботу по підготовці інвестиційних проектів і пропозицій, які враховують інтереси територіальних громад , району та інтереси потенційних інвесторів (тобто є взаємоінтересними як для території, так і для інвесторів) і, які, є первинним інструментом залучення інвестицій
- впровадження різних форм співпраці місцевих органів влади та інвесторів, зацікавлених у реалізації пріоритетних інвестиційно- інноваційних проектів.
1.2. Управлінню економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації забезпечити залучення інвестиційних коштів для реалізації заходів, спрямованих на покращення соціально-економічного розвитку району шляхом створення та реалізація інфраструктурних елементів та вдосконалення системи інформаційного забезпечення інвестиційної діяльності.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук і постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                                                     Павло Андрусяк