ПРОЕКТ
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від ___.02.2019
м.Галич
Про затвердження районної
цільової Програми протидії
захворюванню на туберкульоз
на 2017-2020 роки (нова редакція)

На виконання Закону України «Про протидію захворюванню на туберкульоз» (зі змінами внесеними згідно із Законом №901-VIII від 23.12.2015р., проекту «Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні» з метою реалізації заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації із захворювання на туберкульоз в районі, поліпшення спеціалізованої комплексної профілактики та лікування туберкульозу, відповідно до ст.43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

  1. Затвердити районну цільову Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2020 роки (нова редакція).
  2. Комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня» (Л.Журавецький) забезпечити подання змін до Програми на розгляд районної ради.
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М.Бойчук) при складанні проекту районного бюджету щороку передбачати кошти для виконання заходів програми, виходячи з  можливостей дохідної частини районного бюджету.
  4. При необхідності вносити зміни та доповнення до заходів Програми.
  5. Рішення дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 03.03.2017 «Про затвердження районної цільової Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2020 роки» вважати таким, що втратило чинність.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту(О.Тарасевич).Голова районної ради                                                             Павло Андрусяк 

ПРОГРАМА

Звіт