Проект

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від ___02.2019
м. Галич
Про внесення змін до районної
цільової програми«Покращення діагностики,
лікування та профілактики злоякісних
новоутворів на 2017-2020 роки "(нова редакція)

Заслухавши та обговоривши зміни до районної цільової програми  «Покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів на 2017-2020 роки» з метою профілактики, раннього виявлення онкопатології та покращення якості надання медичної допомоги онкологічним хворим, відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

  1. Затвердити районну цільову програму «Покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів на 2017-2020 роки»(далі-Програма) (нова редакція).
  2. 2. Комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня» (Л.Журавецький):

2.1. Забезпечити подання змін до Програми на розгляд районної ради.

2.2. При складанні та поданні фінансовому управлінню районній державній адміністрації бюджетного запиту на 2019-2020 роки врахувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.

2.3.  При необхідності  вносити зміни та доповнення до заходів Програми.

2.4.  Забезпечити неухильне виконання заходів Програми та висвітлення в засобах масової інформації.

  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук ) при прийнятті проекту районного бюджету 2019-2020 рр. передбачити кошти для виконання заходів Програми, виходячи з  можливостей дохідної частини районного бюджету.
  2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – КЗ « Галицька центральна районна лікарня».
  3. Рішення дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 03.03.2017 «Про затвердження районної цільової програми «Покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів на 2017-2020 роки» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту(О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                           Павло Андрусяк

Програма