Проект

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від ___02.2019
м. Галич

Про затвердження районної
цільової програми забезпечення медичного обслуговування
учасників антитерористичної операції
та членів їх сімей на 2019-2020рр.

 

Заслухавши та обговоривши проект районної цільової програми забезпечення медичного обслуговування учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019-2020рр. на виконання Указу Президента України від 18.03.2015 року №150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», розпорядження облдержадміністрації від 15.03.2016р. № 136 «Про невідкладні заходи щодо покращення надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей» з метою полегшення доступності до медичної допомоги демобілізованим військовослужбовцям , які брали участь в бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції районна рада вирішила:
1. Затвердити районну цільову програму забезпечення медичного обслуговування учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019-2020рр. (далі - програма), що додається.
2. Комунальному закладу «Галицька центральна районна лікарня» (Л.Журавецький):
2.1.Забезпечити неухильне виконання заходів програми.
2.2. При складанні та поданні фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) бюджетних запитів на наступні роки врахувати потребу в коштах на реалізацію заходів програми, виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету.
3. Головним розпорядником коштів по виконанню програми визначити районну державну адміністрацію.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                                 Павло Андрусяк 

прогрма

Звіт