ПРОЕКТ
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від __.02.2019
м.Галич

 

Про затвердження районної
цільової програми розвитку
первинної медико-санітарної
допомоги на засадах сімейної
медицини на період до 2020 року

 

Заслухавши та обговоривши проект районної цільової програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини, з метою зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення району шляхом формування і налагодження ефективного функціонування системи надання доступної і високоякісної первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини, відповідно до п.16 частини першої ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

1. Затвердити районну цільову програму програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини, (далі-Програма) (додається)
2. Комунальному некомерційному підприємству «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (І. Цибух):
2.1. При складанні та поданні фінансовому управлінню райдержадміністрації бюджетних запитів на наступний рік врахувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.
2.2. Забезпечити неухильне виконання заходів Програми.
3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М. Бойчук) при складанні проекту районного бюджету на 2020 р. передбачити кошти для виконання заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я,материнства, праці та соціального захисту(О.Тарасевич)

Голова районної ради                                       Павло Андрусяк 

Програма 

Звіт