УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 23.11.2018
м.Галич

 

Про внесення змін до рішення вісімнадцятої
сесії районної ради сьомого скликання від
08.12.2017 «Про затвердження Методики
розрахунку та порядку використання плати
за оренду об’єктів спільної власності
територіальних громад сіл, міста Галицького
району у новій редакції»

Керуючись статтями 43, 60 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 22.11.2018), районна рада  вирішила:

1. Внести зміни до рішення вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08.12.2017 «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції», а саме пункт 2.8 Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції доповнити абзацом другим такого змісту:

                «Також 1 гривню становить розмір річної орендної плати, що сплачується народними депутатами за оренду нерухомого майна з метою використання для розміщення їх громадських приймалень».

  1. Встановити, що це рішення набирає чинності з 1 грудня 2018 року.
  2. Орендодавцям майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району забезпечити виконання вимог пункту 1 цього рішення при внесенні в установленому законодавством порядку змін до діючих договорів оренди та при укладенні нових договорів оренди об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району.
  3. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).


Голова районної ради                                                      Павло Андрусяк