УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 01.03.2019
м.Галич

Про стан автомобільних
доріг території Галицького району

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію про стан автомобільних доріг на території Галицького району, районна рада вирішила:

1.Рекомендувати:

1.1.Сільським та міському головам до 01.04.2019 :

- розглянути питання ремонту та утримання доріг і вулиць на сесіях

рад та засіданнях виконкомів та вжити заходів для залучення до цієї роботи суб’єктів господарювання всіх форм власності;

- залучати місцеві громади до планування, фінансування та виконання ремонтних робіт на дорогах комунальної власності населених пунктів, контроль за ефективністю використання коштів та якістю робіт.

1.2. Управлінню економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (В.Горбаль) забезпечити  залучення інвестиційних коштів для реалізації заходів, спрямованих на покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) та з питань соціально-економічного розвитку,дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак)

 

Голова районної ради                                                 Павло Андрусяк 

Довідка