УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради

сьомого скликання

Рішення

 

від01.03.2019

м. Галич

 

Про районну цільову програму розвитку

малого та середнього підприємництва

в Галицькому районі

на 2019-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підтримки малого та середнього підприємництва в Галицькому районі, районна рада вирішила:

  1. Затвердити районну цільову програму розвитку малого та середнього підприємництва в Галицькому районі на 2019-2020роки (додається).
  2. Управлінню економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (В.Горбаль ) забезпечити здійснення моніторингу діяльності підприємств малого і середнього бізнесу району та контроль за виконанням заходів районної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Галицькому районі на 2019-2020 роки.
  3. Головним розпорядником коштів на реалізацію заходів Програми визначити районну державну адміністрацію.
  4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
  5. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук і постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                                                        Павло Андрусяк

Програма