УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев'ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 01.03.2019
м. Галич

Про районну цільову програму
енергозбереження для населення
Галицького району на 2019-2020 роки

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення енергоефективності та зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів населенням району, заощадження за рахунок впровадження енергозберігаючих заходів паливно-енергетичних ресурсів та відповідно до Закону України «Про енергозбереження»,
районна рада вирішила:

  1. Затвердити районну цільову програму енергозбереження  для населення Галицького району на 2019-2020 роки (додається).
  2. Основним координатором виконання Програми визначити управління економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства райдержадміністрації (В.Горбаль).
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М.Бойчук) при формуванні проектів районного бюджету на 2019-2020 роки передбачити кошти на виконання заходів Програми.
  4. Координатору виконання Програми звітувати районній раді про хід виконання заходів Програми щорічно, не менше одного разу на рік.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук і постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                          Павло Андрусяк

Програма