УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 01.03.2019
м.Галич

Про затвердження районної цільової програми
підтримки впровадження єдиної технології
прийому громадян та призначення усіх видів
допомог за принципом «єдиного вікна» та виїзної
роботи «мобільного соціального офісу»
в управлінні соціального захисту населення
районної державної адміністрації на 2019 рік

 

  Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:
         1. Звіт про виконання районної цільової програми підтримки впровадження єдиної технології прийому громадян та призначення усіх видів допомог за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу» в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації за 2018 рік взяти до відома.

  1. Затвердити районну цільову програму підтримки впровадження єдиної технології прийому громадян та призначення усіх видів допомог за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу» в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації на 2019 рік (додається).
  2. Доручити начальникам управлінь та відділів районної державної адміністрації забезпечити виконання заходів даної Програми.
  3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

Голова районної ради                                      Павло Андрусяк

Програма

Звіт