УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
двадцять дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 01.03.2019
м.Галич

 

Про затвердження районної

цільової  програми розвитку

первинної медико-санітарної

допомоги на засадах сімейної

медицини на 2019-2020 роки

 

Керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши проект районної цільової програми  розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2019-2020 роки, з метою зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення району шляхом формування і налагодження ефективного функціонування системи надання доступної і високоякісної первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій  районної ради (протокол від 27.02.2019), районна рада вирішила:

  1. Затвердити районну цільову програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2019-2020 роки (далі-Програма)  (додається).
  2. Доручити головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області Цибуху І.В. забезпечити виконання заходів даної Програми.
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М. Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л. Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О. Тарасевич).


Голова районної ради                                       Павло Андрусяк 

Програма 

Звіт